Ana Sayfa Guncel Asayiş Siyaset Ekonomi Eğitim Kültür-Sanat Sağlık-Yaşam Spor Araştırma İnceleme Bölgeden Türkiye Teknoloji Seçime Doğru
YSK’dan Horasan kararı
YSK’dan Horasan kararı
Kıbrıs Gazisi dualarla uğurlandı
Kıbrıs Gazisi dualarla uğurlandı
Üniversite kavşağında trafik kazası: 3 yaralı
Üniversite kavşağında trafik kazası: 3 yaralı
Gazze şehitleri için gıyabi cenaze namazı kılındı
Gazze şehitleri için gıyabi cenaze namazı kılındı
Erzurumspor – Sakarya maçını Demirbaş yönetecek
Erzurumspor – Sakarya maçını Demirbaş yönetecek
HABERLER>TÜRKİYE
28 Şubat 2024 Çarşamba - 06:57

Erdoğan: ‘İzin vermeyeceğiz’

Erdoğan, “Telafisi mümkün olan gelip geçici sorunların, bu büyük ufku karartmasına izin vermeyeceğiz. Uzunca bir süredir yaşadığımız saldırıların, bölgesel ve küresel krizlerin, kimi politikalarımızın eksik kalmasından kaynaklanan meseleleri birer birer çözüme kavuşturacağız” dedi.

Erdoğan: ‘İzin vermeyeceğiz’

Erdoğan, “Telafisi mümkün olan gelip geçici sorunların, bu büyük ufku karartmasına izin vermeyeceğiz. Uzunca bir süredir yaşadığımız saldırıların, bölgesel ve küresel krizlerin, kimi politikalarımızın eksik kalmasından kaynaklanan meseleleri birer birer çözüme kavuşturacağız” dedi.

Erdoğan, “Geçtiğimiz 21 yılda gerçekleştirdiğimiz demokrasi ve kalkınma atılımlarını, Türkiye Yüzyılı’nın altyapısı olarak görüyoruz. Şimdi bunun üzerine çok daha fazlasını koyarak, ülkemizi dünyada, şanlı tarihine yakışır bir yere çıkarmakta kararlıyız” dedi

DİRLİK, BİRLİK, KARDEŞLİK

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Yeter ki, milletimiz birliğine, dirliğine, beraberliğine, kardeşliğine sahip çıksın. Emin olun, gerisi sadece vakit ve öncelik meselesidir. Karamsarlık illetine kapılmadıktan sonra, Allah’ın izniyle her şeyin üstesinden geliriz. ‘ diye konuştu

‘HEVESLERİ KURSAKLARINDA KALACAK’

Cumhurbaşkanı Erdoğan, hiçbir şey yapmadan, hiçbir şey üretmeden, hiçbir program ve proje geliştirme zahmetine katlanmadan milleti kendilerine mahkûm etmek isteyenlerin heveslerini kursaklarında bırakmanın boyunlarının borcu olduğunu belirtti.

HAL YOLUNA KOYACAĞIZ

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Türkiye’yi geçtiğimiz 21 yılda üç kattan fazla nasıl büyüttüysek, sanayimizi, tarımımızı, ticaretimizi nasıl küresel rekabete hazırladıysak, bugünkü meseleleri de öyle hâl yoluna koyacağız” dedi. 

‘BİRLİKTE BERTARAF EDECEĞİZ’

Erdoğan, “Çalışanlarımızın dertleri mi var? Birlikte çözeceğiz. Emeklilerimizin sıkıntıları mı var? Birlikte aşacağız. Esnafımızın ihtiyaçları mı var? Birlikte gidereceğiz. Gençlerimizin hayalleri mi var? Birlikte gerçekleştireceğiz. Ülkemize yönelik tehditler mi var? Birlikte bertaraf edeceğiz.” dedi

EKONOMİ

Ekonomideki sıkıntıların, yılsonundan itibaren hızla hafiflemeye başladığını, önümüzdeki yıldan itibaren de yeniden yükselişe geçileceğini kaydeden Erdoğan, “Vatandaşlarımızın her biri, ortaya çıkacak kaynaktan hak ettiği payı mutlaka alacaktır.’ diye konuştu

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Manisa mitinginde yaptığı konuşmada, “Cumhurbaşkanıyla, bakanlıklarıyla, kurumlarıyla, belediyelerimizle el ele vererek, şehirlerimizi güvenli, huzurlu, müreffeh hâle getirecek adımları atacağız. Geçtiğimiz 21 yılda gerçekleştirdiğimiz demokrasi ve kalkınma atılımlarını, Türkiye Yüzyılı’nın altyapısı olarak görüyoruz” dedi.

 

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen Manisa mitingine katılarak bir konuşma gerçekleştirdi.

Tarihe güneş gibi doğan, cihangirler yetiştiren medarıiftihar Manisa'da bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek sözlerine başlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, sanayinin, tarımın, emeğin şehri, medeniyetler beşiği Manisa'nın bugün bir başka güzel olduğunu söyledi.

Manisa'ya, geçen mayıs ayında yapılan seçimlerde Cumhur İttifakı'na cumhurbaşkanlığında yüzde 50, milletvekilliğinde yüzde 49 oy oranıyla verdiği destek için teşekkür eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhur İttifakı'nın 31 Mart'ta büyükşehir ve ilçeleriyle Manisa'da yeni bir destan yazacağını ifade etti.

“ŞEHİRLERİMİZİ GÜVENLİ, HUZURLU, MÜREFFEH HÂLE GETİRECEK ADIMLARI ATIYORUZ”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, sözlerini şöyle sürdürdü: "Kendi partisine sözünü geçiremediği hâlde, borusunu buralarda öttürmeye heveslenen biri var. Buradan kendisine sesleniyorum, hiç merak etmesin, kendini boşuna paralamasın, boynuna vurulan prangalardan kurtulacağı gün çok yakındır. Manisa'nın da desteğiyle 31 Mart'ta onu da özgürleştirerek, maruz kaldığı eziyetten kurtaracağız, bir önceki gibi. 13 kez girdiği seçimlerden nasıl bir netice alamadan 'eyvallah' deyip gittiyse, bunun da akıbeti aynı olacak. Ülkeye, millete ve şehirlerimize söyleyecek hiçbir sözü, ortaya koyacak hiçbir vizyon ve programı olmayanlar sadece konuşur, bağırır, çağırır ve gider. Biz ise 81 vilayetimizin tamamıyla birlikte Manisa'mızı da Türkiye Yüzyılı belediyeciliğiyle buluşturmayı amaçlıyoruz. Bunun için Cumhurbaşkanıyla, bakanlıklarıyla, kurumlarıyla, belediyelerimizle el ele vererek şehirlerimizi güvenli, huzurlu, müreffeh hâle getirecek adımları atıyoruz."

Cumhurbaşkanı Erdoğan, geçen 21 yılda gerçekleştirdikleri demokrasi ve kalkınma atılımlarını Türkiye Yüzyılı'nın altyapısı olarak gördüklerine işaret ederek bunun üzerine çok daha fazlasını koyarak, Türkiye'yi dünyanın şanlı tarihine yakışır yere çıkarmakta kararlı olduklarını vurguladı.

“HER ŞEYİN ÜSTESİNDEN GELİRİZ”

Bunların hepsini yapacak iradeye, birikime, hazırlığa, kadroya sahip olduklarını belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Yeter ki milletimiz birliğine, dirliğine, beraberliğine, kardeşliğine sahip çıksın. Emin olun gerisi sadece vakit ve öncelik meselesidir" dedi.

Bir Manisa türküsünde "Evlerinin önü iğde, iğdenin dalları yerde, Mevlam düşürmesin derde" sözlerinin yer aldığını hatırlatan Cumhurbaşkanı Erdoğan, şunları kaydetti: "Yeter ki Mevlam fert olarak hiçbirimizi ve milletimizi çaresiz dertlere düşürmesin. Ölümden gayrı her derdin devası, insanın çalışmasına, gayretine, nasibine bağlı olarak vardır. Karamsarlık illetine kapılmadıktan sonra, Allah'ın izniyle her şeyin üstesinden geliriz. Dikkat ederseniz, içeride ve dışarıda birileri ısrarla milletimizin moralini bozmak, canını sıkmak, umudunu köreltmek için her yolu deniyor. Türkiye'nin sıkıntıları yok mu? Elbette var ama bunları çözecek olan program da irade de tecrübe de milletiyle, devletiyle, Cumhurbaşkanıyla, hükûmetiyle yine bizleriz. Hiçbir şey yapmadan, hiçbir şey üretmeden, hiçbir program ve proje geliştirme zahmetine katlanmadan milleti kendilerine mahkûm etmek isteyenlerin heveslerini kursaklarında bırakmak boynumuzun borcudur. Türkiye'yi geçtiğimiz 21 yılda 3 kattan fazla nasıl büyüttüysek, sanayimizi, tarımımızı, ticaretimizi nasıl küresel rekabete hazırladıysak, bugünkü meseleleri de öyle hal yoluna koyacağız. Hiç endişe etmeyin. Çalışanlarımızın dertleri mi var? Birlikte çözeceğiz. Emeklilerimizin sıkıntıları mı var? Birlikte aşacağız. Esnafımızın ihtiyaçları mı var? Birlikte gidereceğiz. Gençlerimizin hayalleri mi var? Birlikte gerçekleştireceğiz. Ülkemize yönelik tehditler mi var? Birlikte bertaraf edeceğiz. Gabar'da bunu giderdik mi? Cudi'de mağaralara girdik mi? Tendürek'te inlerine girdik mi? Bestler Deresi'nde aynı şekilde girdik mi? Bundan sonra da yine biz yaparız. Nerede teröristan, nerede terör örgütleri? Hepsi şu anda darmadağın."

TÜRKİYE YÜZYILI

Bunları yapmak için Türkiye Yüzyılı vizyonunu milletin takdirine sunduklarını belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Telafisi mümkün olan, gelip geçici sorunların bu büyük ufku karartmasına izin vermeyeceğiz" dedi.

DEĞERLENDİRME

Cumhurbaşkanı Erdoğan, şunları kaydetti: "Uzunca bir süredir yaşadığımız bütün saldırıları, bölgesel ve küresel krizleri, kimi politikalarımızın eksik kalmasından kaynaklanan meseleleri birer birer çözüme kavuşturacağız. Bilhassa ekonomideki sıkıntıların yıl sonundan itibaren hızla hafiflemeye başladığını, önümüzdeki yıldan itibaren de yeniden yükselişe geçeceğimizi hep birlikte göreceğiz. Vatandaşlarımızın her biri ülkenin büyümesiyle, güçlenmesiyle, imkânlarının artmasıyla ortaya çıkacak kaynaktan hak ettiği payı mutlaka alacaktır. Geçmişte bunu sağladık, bundan sonra da başaracağız."

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhuriyet'in ilk asrını acısıyla tatlısıyla geride bırakırken Türkiye Yüzyılı'na yeni bir şevk, heyecan ve güçle girdiklerini söyledi.

“ŞEHİRLERİMİZİN GELECEĞİ KİRLİ PAZARLIKLARIN MEZESİ YAPILAMAZ”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye'nin sadece son çeyrek asırda verdiği mücadelenin dahi tek başına, gelecek dönemin ne kadar mühim olduğunu göstermeye yeterli olduğunu ifade etti.

Türkiye'nin bu süreçte, güven ve istikrarın hem demokrasinin hem ekonominin gelişmesi için ne kadar önemli olduğunu müşahede ettiğini belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Sınırlarımızı ve şehirlerimizi tehdit eden terör eylemleri sebebiyle can güvenliğinin her şeyin üzerinde olduğunu yaşayarak gördük. Sokakları kaosa sürüklemek, ülkeyi ateşe ve kana bulamak isteyen karanlık mahfillerin huzurumuza kastedişine beraberce şahit olduk" dedi.

Ülkenin esenliğini tehlikeye atmaktan çekinmeyen, milleti umursamayan muhalefet anlayışının ilkesiz, ölçüsüz ve sorumsuz politikalarının, yaşanan sıkıntıların üzerine adeta tuz biber ektiğini söyleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, "CHP'nin lokomotifliğini yaptığı bu anlayış, Türkiye düşmanı tüm çevrelerle birlikte PKK ve FETÖ gibi terör örgütleriyle birlikte hareket etmekten dahi çekinmemiştir." diye konuştu.

MAYIS AYI SEÇİMLERİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan, şöyle devam etti: "Mayıs seçimlerinde kurulan Altılı Masa'nın gerisindeki silüetleri unutmadık. Daha önce, 2019 seçimlerinde yapılan gizli ittifakları unutmadık. Şimdi 31 Mart için İstanbul ve Mersin gibi yerlerde kurulan kirli ittifakların da farkındayız. Son dakika oynanan oyunların, listelerde yapılan değişikliklerin ne anlama geldiğini milletimiz gayet iyi biliyor. Bunlarda mertliğin, delikanlılığın, harbiliğin ve hasbiliğin zerresi olmadığı için her işlerini gizli saklı yapmayı adet edindiler. Cumhur İttifakı, AK Parti'siyle Milliyetçi Hareket Parti'siyle, belediye başkan adaylarıyla, belediye meclis üyesi adaylarıyla tüm şeffaflığıyla ortadadır. Bu ittifakın gizli saklı hiçbir gündemi, pazarlığı, hedefi yoktur. Her şey milletimizin gözü önünde cereyan etmektedir. Peki, CHP'nin kurduğu ittifaklarda böyle bir açıklık var mı? Hatırlarsanız, eski CHP Genel Başkanının, kurdukları masa dışındaki bir parti genel başkanıyla yaptığı bakanlık ve bürokrasi pazarlığı seçimden sonra ortaya çıkmıştır. Şimdiki CHP Genel Başkanını zaten kimsenin taktığı yok. Bu parti adına kimi isimlerin, nerede ve kimlerle demlendiği belli değil. Kendilerini pazarlıklara öyle kaptırdılar ki işte Manisa Saruhanlı'da olduğu gibi aday listelerini seçim kurullarına zamanında veremediler."

Cumhurbaşkanı Erdoğan, aday listelerinin belirlenmesine ilişkin tarihin haftalar öncesinden belli olduğunu dile getirerek, "Günü, saati, yeri belli olan bir işi bile beceremeyecek kadar siyasetten, meseleden, gündemden uzak durdular. Çıkarları dışında, kişisel kariyerleri dışında hiçbir şeyi gözleri görmüyor. Bırakın dünyada ve Türkiye'de ne olup bittiğini, kendi memleketleriyle bile ilgilenme gereği duymuyorlar. Böyle siyaset olmaz. Türkiye'nin yönetimi, bu zihniyete emanet edilmez, şehirlerimizin geleceği bu kirli pazarlıkların mezesi yapılamaz. 3-5 belediye alacağız diye siyasi bölücülere bu derece teslim olunmaz. Kadınlarımızın, gençlerimizin, çalışanlarımızın, emeklilerimizin beklentileri, hayalleri, hakları, bu kifayetsiz muhterislerin insafına bırakılamaz" değerlendirmesinde bulundu.

MUHALEFETİRN DURUMU

Cumhurbaşkanı Erdoğan, bu muhalefet anlayışının, politikasının Türkiye'ye verecek hiçbir şeyi olmadığını söyledi.

"Allah göstermesin, bunların ellerine fırsat geçerse, ülkemiz ve milletimiz elindekilerden de olur. Muhalefet tarafı sadece konuşur, sadece yalan ve iftira ile kafaları karıştırmaya çalışır, sadece kendi küçük menfaatlerini korumaya bakar" diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, şehirleri Türkiye Yüzyılı belediyeciliğiyle buluşturmak konusundaki ısrarlarının sebebinin de aynı olduğunu kaydetti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, milletin karşısına hep eser ve hizmet siyaseti sözüyle çıktıklarını, bugüne kadar da sözlerini hep tuttuklarını ifade etti. Vatan topraklarının her köşesine asırlık ihmalleri telafi edecek yatırımlar yaptıklarını, her kesimden insanı layık olduğu hizmetlerle buluşturduklarını belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, şehirlerin hiçbirini ihmal etmeden, hepsini eserlerle donattıklarını kaydetti.

“MANİSA'YA 191 MİLYAR LİRANIN ÜZERİNDE KAMU YATIRIMI YAPTIK”

Son 21 yılda Manisa'ya 191 milyar liranın üzerinde kamu yatırımı yaptıklarını aktaran Cumhurbaşkanı Erdoğan, şunları söyledi: "Eğitimde şehrimize 5 bin 176 adet yeni derslik kazandırdık. Gençlik ve sporda 11 bin 240 kişi kapasiteli yükseköğrenim yurt binaları açtık. UEFA standartlarında iki stadyumun da aralarında olduğu 122 spor tesisi inşa ettik. Sosyal yardımlarda ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza 9 milyar lira tutarında kaynak aktardık. Sağlıkta 558 yataklı Şehir Hastanesi ile birlikte toplamda 2 bin 415 yataklı 28 hastanenin de aralarında olduğu 76 tesisi tamamlayıp hizmete sunduk. Yatak kapasitesi 400 olan Salihli Devlet Hastanesi dahil 5 sağlık tesisimizin yapımı devam ediyor. Proje aşamasındaki 450 yataklı Akhisar Devlet Hastanesi ve 50 yataklı Saruhanlı Devlet Hastanesiyle birlikte çok sayıda sağlık tesisimizi şehrimize kazandırmak için gayret ediyoruz."

KONUT

TOKİ vasıtasıyla 8 bin 783 konutu tamamlayıp hak sahiplerine teslim ettiklerini, 3 bin 217 konutun yapımının ise devam ettiğini açıklayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, kentsel dönüşümde riskli yapı olarak belirlenen 12 bin 111 bağımsız bölümün dönüşümünü gerçekleştirdiklerini ifade etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, şehir sınırları içerisindeki atık su arıtma tesisini 5'den 19'a çıkardıklarını dile getirerek, belediye nüfusunun yüzde 93'üne hizmet verdiklerini kaydetti.

ULAŞTIRMA

Manisa'da ulaştırmada 81 kilometreden devraldıkları bölünmüş yol mesafesini 628 kilometreye çıkardıklarını anlatan Cumhurbaşkanı Erdoğan, konuşmasını şöyle sürdürdü: "Bir kısmı Manisa il sınırlarından geçen İstanbul-İzmir Otoyolu ve Sabuncubeli Tüneli ile şehirler arası ulaşımı kolaylaştırdık. Manisa'nın çeşitli yerlerinde inşası süren yol çalışmalarını önümüzdeki yıllarda peyderpey hizmete açacağız. Bandırma-Balıkesir-Manisa demir yolu hattını modernize ettik, ilimizdeki tüm demir yolu hattını yeniledik, Akhisar'a yeni bir gar binası yaptık. Manisa-Uşak-Afyonkarahisar arasındaki 415 kilometrelik mevcut hattı da elektrikli ve sinyalli hâle getirmeyi planlıyoruz. Ankara-Afyon-Manisa-İzmir yüksek hızlı tren hattının yapımı devam ediyor. Bu projenin tamamlanmasıyla Manisa, İstanbul, Ankara, Konya, Sivas ve yapımı süren diğer tüm hızlı tren hatlarıyla entegre olacak."

“MANİSALI ÇİFTÇİLERİMİZİ 28 MİLYAR LİRA TUTARINDA TARIMSAL HİBEYLE VE YATIRIMLA DESTEKLEDİK”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, son 21 yılda Manisa'ya 33 baraj, 1 içme suyu tesisi, 47 sulama tesisi, 77 dere ıslahı projesi, 11 gölet, 14 yer altı depolama tesisi, 2 hidroelektrik santrali kazandırdıklarını söyledi.

Kapasitesi 448 milyon metreküp olan Akhisar Gördes Barajı'nın yapımını bitirerek 150 bin dönüm arazinin sulanabilmesine imkân sağladıklarına vurgu yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "İnşa ettiğimiz sulama tesisleriyle 240 bin dekar tarım arazisini sulamaya açtık. Hâlen inşası süren 7 baraj, 2 depolama tesisi ve 9 sulama tesisi daha var. Manisalı çiftçilerimizi 28 milyar lira tutarında tarımsal hibeyle ve yatırımla destekledik" diye konuştu.

Sanayi ve teknolojide ise 4 yeni organize sanayi bölgesi, 1 teknopark, 32 AR-GE merkezi ve 6 tasarım merkezi kurduklarını, Soma Organize Sanayi Bölgesinin inşasına da başladıklarını belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, istihdamı desteklemek için Manisa'daki işverenlere yaklaşık 9 milyar lira tutarında prim teşviki verdiklerini söyledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, enerjide 254 bin abonesi olan Manisa'ya ve ilçelerine doğal gaz arzını sağladıklarını, Selendi ve Köprübaşı'na da yakında doğal gaz arzı sağlamayı hedeflediklerini bildirdi.

Manisa'ya yapılan yatırımları katlayarak artıracaklarını bildiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Cumhurbaşkanı bu kardeşiniz, hükûmet zaten Cumhur İttifakı'nda, bizde. Burayı da Cumhur İttifakı olarak aldığımız zaman durum ne olacak, herhangi bir aksama olmadan Ankara ve Manisa el ele verecek, buradaki hizmetler artarak yoluna devam edecek" ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, miting sonrası Manisa Valiliğini ziyaret ederek Vali Enver Ünlü'den çalışmalara ilişkin bilgi aldı.

 
80 kilo esrar ele geçirildi
 
Akar: 'Savunma sanayi bir beka meselesidir'
YORUMLAR
 Onay bekleyen yorum yok.

Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.
Neleri kabul ediyorum: IP adresimin kaydedileceğini, adli makamlarca istenmesi durumunda ip adresimin yetkililerle paylaşılacağını, yazılan yorumların sorumluluğunun tarafıma ait olduğunu, yazımın, yetkililerce, fikrim sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini bu siteye girdiğim andan itibaren kabul etmiş sayılırım.
 

Bu haber henüz yorumlanmamış...

FACEBOOK YORUM
Yorumlarınızı Facebook hesabınız üzerinden yapın hemen onaylansın...
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
Erdoğan, gazetecilerin sorularını yanıtladı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Genişletilmiş İl Seçim İşleri ...
‘Ecdat emanetlerine sahip çıkıyoruz’
Erdoğan, bugün halen kullanılan pek çok eser, köprü, tren hattı, bina ...
'Türkiye Yüzyılı'nın önünü kimse kesemeyecek'
Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bu irade 85 milyonuyla milletimizde yaşadıkça, ...
 
Erdoğan: ‘Biz, ‘Türkiye Yüzyılı’ diyoruz’
Erdoğan, “Uluslararası arenada ülkemizin hak ve hukukunu, devletimizin ...
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan eser ve hizmet mesajı
Erdoğan, ‘İnşallah bu yılsonuna doğru ekonomide başlayacak rahatlamayla ...
Erdoğan’dan birlik ve kardeşlik mesajı
Erdoğan, “Ülkemizi, Cumhuriyetimizin ilk asrının en iddialı kalkınma projesi ...
 
Erdoğan: 'Şehirlerimizi geleceğe hazırlayacağız'
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Afyonkarahisar mitinginde yaptığı konuşmada, “Türkiye ...
8. Yargı Paketi Komisyonda kabul edildi
Kamuoyunda "8. Yargı Paketi" olarak bilinen Ceza Muhakemesi Kanunu ile ...
‘Reformları kesintisiz devam ettiriyoruz’
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yargımızın da hâlâ çözüm bekleyen sorunları, sıkıntıları ...
 
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ARŞİV
ANKET
Erzurum’da Belediyelerin Önceliği Ne Olmalı?

a.Kentsel Dönüşüm
b.Kent içi Ulaşım
c.Altyapı
d.Sosyal Belediyecilik
e.Kültür, Turizm ve Sanat
f.Sosyal Katılımcılık
g.Mahalle Kültürüne dönüş


Sonuçları göster Anket arşivi
Ana Sayfa Guncel Asayiş Siyaset Ekonomi Eğitim Kültür-Sanat Sağlık-Yaşam Spor Araştırma İnceleme Bölgeden
KünyeKünye FacebookFacebook TwitterTwitter Günün HaberleriGünün Haberleri